Close

CENÍK

Otevření a servis domácích trezorů

Domácí trezory otevíráme z 90% zcela bez poškození, záleží na typu trezoru. 

Před samotným objednáním opravy trezorů, otevírání trezorů nebo výměny trezorového zámku nás můžete kdykoli kontaktovat na telefonu +420 605 800 666 nebo na Facebooku. Pro určení ceny je nejlepší zaslat fotografie trezoru. My zjistíme výrobce vašeho trezoru a typ zámku. Následně Vám můžeme obratem udělat konkrétní cenovou nabídku.

Někdy však dekodéry nefungují a musíme pak přistoupit k otevření trezoru s drobným poškozením. Trezor Vám dáme opět na místě do původního stavu a po našem odchodu můžete okamžitě používat. Nemusíte investovat do koupi nového nebo řešit ztrátu certifikace trezoru. 

Otevření a servis certifikovaných trezorů

Cena za otevření certifikovaných trezorů vyšších bezpečnostních tříd na státních úřadech a v bankovních domech je většinou dohodou dle normy a bezpečnostní třídy trezoru. I zde používáme profesionální nářadí a dekodéry s celého světa a jsme tudíž schopni otevřít trezor i bez poškození.

Pro určení ceny je nejlepší zaslat fotografie trezoru. My zjistíme výrobce vašeho trezoru a typ zámku. Následně Vám můžeme obratem udělat konkrétní cenovou nabídku.

Položka Cena
Otevření domácího elektronického sejfu na dotaz
Otevření domácího sejfu na klíč na dotaz
Otevření certifikovaného elektronického trezoru na dotaz
Otevření trezoru na klíč  dekodérem bez poškození 90% na dotaz
Otevření sejfu s číselným kombinačním zámkem na dotaz
Otevření certifikovaného trezoru s kombinačním zámkem na dotaz

Vše Vám rádi upřesníme po zaslání fotografie na telefon 605 800 666 nebo na 

email: trezorybrnka@gmail.com

Máte dotaz? Kontaktuje nás pomocí formuláře: